Ukázková hodina ZDARMA

Aktuality

16.8.2013
Opava
Mokřinky

Nabízíme vám možnost zdokonalit si angličtinu během víkendového pobytu, kde Vám zajistíme 10 hodin intenzivní výuky v příjemném, domácím prostředí.

Vzdělávací a relaxační víkend si s námi můžete užít v rekreačním středisku Bílá Holubice, nedaleko Opavy. Kromě výuky angličtiny na Vás čekají přírodní krásy tohoto místa a příjemné večerní posezení.

http://www.bilaholubice.cz/  

15.8.2013
Opava
Brighton, Velká Británie

Navštivte s námi jižní pobřeží Anglie. Brighton je jedním z největších a nejznámějších pobřežních letovisek Velké Británie. Je také významným vzdělávacím centrem s dvěma univerzitami a mnoha školami. Kromě toho nabízí vyhlášené pláže, indický palác i kouzelné zahrady.

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte naše jazykové centrum, kde Vám rádi sdělíme nejbližší termíny plánovaných výletů.

15.8.2013
AKCE 1 + 1 SEMESTR ZDARMA

Přijďte se nezávazně podívat na bezplatnou ukázkovou hodinu a vezměte s sebou partnera, kamaráda nebo kolegu. Pokud se Vám bude angličtina 4x rychleji líbit, neváhejte se zapsat a získáváte 1 semestr pro druhou osobu ZDARMA!

ANGLIČTINA 4X RYHCHLEJI je angličtina, která Vás naučí myslet, slyšet a mluvit v cizím jazyce za polovinu času než u klasické angličtiny!Přijďte se podívat v měsíci ZÁŘÍ 2013 na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA, zapište se do kurzu a získejte pro druhou osobu 1 semestr angličtiny ZDARMA!


Máte na nás dotaz? Napište nám