Ukázková hodina ZDARMA

Aktuality pobočky

CALLAN kurzy pro věčné začátečníky - velmi pokročilé

Klasické CALLAN Method kurzy angličtiny jsou učeny studentům pokročilostních stupnů A1 věčný začátečník - C1 velmi pokročilý. Nové skupinové kurzy otevíráme min. 2x ročně (v září/říjnu a lednu/únoru); na individuálním kurzu jsme se schopni ze zájemci domluvit kdykoli v průběhu školního roku. Hlásit se na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA můžete kdykoli přes stejnojmenný odkaz v pravém hodním rohu této stránky.

Konverzační kurz pro mírně - velmi pokročilé

Máte zvládnuté základy angličtiny, ale potřebovali byste se pořádně rozmluvit? Zkuste náš skupinový příp. individuální konverzační kurz s rodilým mluvčím určený studentům s pokročilostí B1 mírně pokročilý - C1 velmi pokročilý. Nový skupinový kurzy otevíráme vždy v září a je možno se do něj přidat kdykoli v průběhu školního roku; individuální kurz je na dotaz. Hlásit se na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA můžete přes stejnojmenný odkaz v pravém hodním rohu této stránky.

Cambridge kurz B2 First/C1 Advanced

Nejen zájemcům o absolvování Cambridge zkoušek úrovní B2 First (dříve FCE) a C1 Advanced (dříve CAE), ale také studentům, kteří se mají zájem zaměřit na gramatickou stránku jazyka, můžeme po dohodě nabídnout individuální přípravný kurz vedený zkušeným lektorem - rodilým mluvčím. Zájemci o UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA se mohou hlásit přes stejnojmenný odkaz v pravém hodním rohu této stránky.

Všechny aktuality
Všechny aktuality

Břeclav

Vítejte na stránce břeclavského akreditovaného centra Callan Method.

Callanova metoda je specifická forma výuky angličtiny určená dospělým studentům zaměřená především na mluvenou stránku jazyka. Způsob výuky v mnohém připomíná, jak jsme se v dětství učili svůj rodný jazyk příp. jakým se jako cizinci učíme jazyku země, v níž dlouhodobě pobýváme nebo žijeme. Je totiž založen na mnohonásobném opakování slovních spojení a frází, které kolem sebe denně slyšíme. Nezapomíná ale ani na psanou a čtenou formu jazyka a její velmi důležitou součástí je poslech, kterým si studenti pravidelně oživují probranou látku z výuky.

V každé vyučovací hodině lektor klade studentům otázky, na něž studenti s jeho pomocí odpovídají. Při tom lektor dbá, aby rychlost a plynulost řeči co nejvíce připomínala přirozené prostředí země, v níž se daným jazykem hovoří. Pro lepší porozumění každou ze svých otázek dvakrát opakuje. Pokud student ve své odpovědi udělá chybu, učitel ji ihned opraví a tím studentovi umožní učit se kromě jiného také z vlastních chyb.

Výuka angličtiny Callanovou metodou je rozvržena do celkem 12 učebnic - pokročilostních stupňů. Veškeré otázky, obsažené v jednotlivých učebnicích, jsou vytvořeny tak, aby se studenti neustále vraceli k postupně se rozšiřující slovní zásobě a zároveň si přirozenou cestou procvičovali gramatiku (správný slovosled, výslovnost, slovesné časy, předložkové vazby apod.) tzn. gramatika zde není podobně jako u jiných metod složitě vysvětlována, spíše jde o to, aby se studentům pravidelným používáním jazyka postupně samovolně vžila.

Při tomto způsobu výuky lze dosáhnout velmi efektivních výsledků. Díky neustálému poslechu a mluvení se studenti mohou anglicky učit až 4x rychleji, než s využitím běžně známých metod výuky cizích jazyků, což mohou potvrdit i studenti našeho břeclavského jazykového centra. O kvalitu výuky se stará tým certifikovaných lektorek splňujících veškeré standardy kvalifikující je pro výuku cizích jazyků.

Přijměte touto cestou naše pozvání na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA, na jejímž čase se můžeme individuálně dohodnout.

CALLAN Břeclav naleznete na adrese:
HDE & CALLAN Jazykové centrum Břeclav
J. Palacha 3152/3a (pěší zóna - 1. patro nad lékárnou Dr. Max)
690 02 Břeclav.

Více informací o našich kurzech a jejich cenách najdete na stránkách
Jazykového centra Břeclav.

Na setkání s Vámi se těší tým Callan Břeclav.
 

Staňte se fanouškem Callan Břeclav

Pro informace o zpracování osobních údajů klikněte zde

Naši lektoři

Annette Bedřichová
Bc. Anna Ivančicová
Marcela Miller
Veronika Tučková
Brad White

Kontakt

Bc. Anna Ivančicová J. Palacha 3152/3a 690 02 Břeclav +420 739 135 013 +420 736 104 686

Máte na nás dotaz? Napište nám