Ukázková hodina ZDARMA

Aktuality

10.7.2023
Trutnov
AKCE 1+1 = 5 LEKCÍ ZDARMA

Přijďte se nezávazně podívat na bezplatnou ukázkovou hodinu a vezměte s sebou partnera, kamaráda nebo kolegu. Pokud se Vám bude angličtina 4x rychleji líbit, neváhejte se zapsat a získáváte 5 lekcí pro druhou osobu ZDARMA!

Více info o akci na: trutnov@anglicky4xrychleji.cz nebo tel. 776 057 642

Ukázkové hodiny běží v novém školním roce od PO 4.9.2023.

5.6.2023
Břeclav
CALLAN kurzy pro věčné začátečníky - velmi pokročilé

Klasické CALLAN Method kurzy angličtiny jsou učeny studentům pokročilostních stupnů A1 věčný začátečník - C1 velmi pokročilý. Nové skupinové kurzy otevíráme min. 2x ročně (v září/říjnu a lednu/únoru) příp. kdykoli se sejde dostatečný počet zájemců pro jeho otevření tzn. 3-6 studentů; na individuálním kurzu jsme se schopni ze zájemci domluvit kdykoli v průběhu školního roku. Hlásit se na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA můžete kdykoli přes stejnojmenný odkaz v pravém hodním rohu této stránky.

Angličtina Callanovou metodou je jazykový kurz, který Vás naučí myslet, rozumět a mluvit v cizím jazyce čtyřikrát rychleji, než jiné běžné kurzy. Výhodou je, že do něj můžete nastoupit kdykoli v průběhu školního roku či letních prázdnin.

Těšíme se na Vás
Tým Callan Břeclav

2.6.2023
Břeclav
Konverzační kurz pro mírně - velmi pokročilé

Máte zvládnuté základy angličtiny, ale potřebovali byste se pořádně rozmluvit? Zkuste náš skupinový příp. individuální konverzační kurz s rodilým mluvčím určený studentům s pokročilostí B1 mírně pokročilý - C1 velmi pokročilý. Nový skupinový kurzy otevíráme vždy v září a je možno se do něj přidat kdykoli v průběhu školního roku; individuální kurz je na dotaz. Hlásit se na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA můžete přes stejnojmenný odkaz v pravém hodním rohu této stránky.

Těšíme se na Vás
Tým Callan Břeclav

1.6.2023
Břeclav
Cambridge kurz B2 First/C1 Advanced

Nejen zájemcům o absolvování Cambridge zkoušek úrovní B2 First (dříve FCE) a C1 Advanced (dříve CAE), ale také studentům, kteří se mají zájem zaměřit na gramatickou stránku jazyka, můžeme po dohodě nabídnout individuální přípravný kurz vedený zkušeným lektorem - rodilým mluvčím. Zájemci o UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA se mohou hlásit přes stejnojmenný odkaz v pravém hodním rohu této stránky.

Na termínu zahájení kurzu je možno se domluvit kdykoli v průběhu školního roku i letních prázdnin. Dostuponost kurzu závisí na aktuální naplněnosti rozvrhu hodin školy.

Těšíme se na Vás
Tým Callan Břeclav

 

 

7.9.2021
Opava
Dny otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří, které proběhnou ve dnech 9.9.2022 a 16.9.2022, od 9:00 do 17:00 hodin.

Budeme se na váš těšit v naši nové moderní, bezbariérové budově: Válečkova 990/16, 747 05 Opava.
Rezervace na tel. č. 734 652 112.

opava@callanovametoda.cz

20.8.2021
Uherský Brod
Dny otevřených dveří

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Dny otevřených dveří v kurzech Angličtiny 

Callan pro dospělé plánujeme během srpna a začátku záři 2023.

 

Zájemci o kurzy pro dospělé - přijďte se k nám podívat, mailem nebo telefonicky dohodneme Vaši návštěvu

v něktrém z našich kurzů Callan pro dospělé - dle Vaší úrovně a naší nabídky.

Anebo individuální ukázkovou lekci zdarma domluvíme dle Vašich požadavků a našich možností.

Lze domluvit i výuku online.

 

Rezervujte si místa na ukázkách, počet účastníků je omezen!

 

Všechny ukázky (mimo návštěvy v našich kurzech) jsou koncipovány tak,

aby se studenti aktivně zúčastnili a vyzkoušeli si naši metodu na vlastní kůži:-)

Na ukázkách dostanete přihlášky i informace o výuce, časech, cenách

(ty jsou závislé na počtu studentů v dané skupině nebo na frekvenci lekcí u individuálních kurzů) atd.

 

Těšíme se na Vás v naší HDE škole Uh. Brod, Přemysla Otakara II 2476, 2patro

10.5.2021
Angličtina je novodobé esperanto

Angličtina je světovým jazykem číslo jedna. Na většině míst naší planety platí za jazyk běžné komunikace, byznysu, vědy, diplomacie i turistiky. Až 70 procent e-mailů a 80 procent všech počítačových a internetových informací vzniká podle odhadů v anglickém jazyce. Jako rodný jazyk používá angličtinu půl miliardy lidí po celém světě a jako druhým jazykem jí hovoří okolo miliardy lidí. Angličtina vládne hudebnímu i filmovému průmyslu a také světu počítačových her.

4.1.2021
Břeclav
Omezení související s Covid-19

S platností od 10. 5. 2021 můžeme opět otevřít prostory našeho jazykového centra a přejít tak se skupinovými (max. 3 studenti) i individuálními kurzy Callanovy metody pro dospělé na prezenční výuku. Zájemci o ukázkovou hodinu ZDARMA se mohou hlásit přes odkaz na www.anglicky4xrychleji.cz/pobocky/breclav příp. můžete volat na tel. 736 104 686.

Už teď se na vás těšíme!
Tým lektorek Anglicky 4x rychleji Břeclav

2.3.2020
Břeclav
Letní intenzivní kurz pro dospělé

Potřebujete se ještě před dovolenou rychle naučit anglicky nebo se jen rozmluvit? Zkuste se na týden či dva připojit k našemu intenzivnímu kurzu angličtiny pro dospělé. Startujeme v pondělí 29. 6. 2020 v 16:00 a budeme se scházet denně (po - pá) na 105 minut ve stejnou dobu až do pátku 10. 7. 2020.
Vhodné pro: začátečníky / věčné začátečníky / mírně pokročilé
Pro více informací nás kontaktujte na emailu kurzy@anglictinabreclav.cz

20.1.2020
Břeclav
NOVÉ KURZY OD LEDNA 2020

Se začátkem nového roku otevíráme další kurzy ANGLICKY 4x RYCHLEJI Callanovou metodou. Nejbližší ukázková hodina ZDARMA určená začátečníkům/věčným začátečníkům se uskuteční ve středu 5. 2. 2020 v 18:00 hod. Zájemci se mohou hlásit na www.anglicky4xrychleji.cz/pobocky/breclav nebo na tel. 736 104 686.

ANGLICKY 4x RYCHLEJI Callanovou metodou je jazykový kurz, který Vás naučí myslet, slyšet a mluvit v cizím jazyce čtyřikrát rychleji, než jakýkoli jiný běžný kurz. Jeho další velkou výhodou je, že do něj můžete nastoupit kdykoli v průběhu školního roku či letních prázdnin.

Těšíme se na Vás
Tým Anglicky 4x rychleji Břeclav


Máte na nás dotaz? Napište nám