Ukázková hodina ZDARMA

Aktuality

18.8.2017
Opava
JEDINEČNÁ AKCE 1+1 SEMESTR ZDARMA JE OPĚT TADY!!!

Přijďte se nezávazně podívat v Opavě na bezplatnou ukázkovou hodinu a vezměte sebou partnera, kamaráda nebo kolegu. Pokud se Vám bude angličtina 4x rychleji líbit, neváhejte se zapsat a získaváte 1 semestr pro druhou osobu ZDARMA! Platí pouze v září.
Ukázkovou hodinu si můžete objednat přímo na webových stránkach www.anglicky4xrychleji.cz nebo na tel. čísle +420 734 652 112

16.8.2017
Opava
Cambridge testy v Opavě

Jazyková škola Anglicky4xrychleji Opava nabízí možnost složit zkoušky na Cambridge certifikát přímo v její prostorách, bez zbytečného dojíždění do jiných měst. Zkoušky Cambridge ESOL patří mezi světově nejznámější a nejuznávanější mezinárodní certifikáty angličtiny. Zahrnují všechny čtyři jazykové dovednosti – poslech, mluvení, četbu a psaní. Navíc hodnotí schopnosti studentů použít gramatické vazby a funkce v různých životních situacích. Mezinárodní cambridgeské certifikáty jsou rozděleny dle zaměření a náročnosti.

16.6.2017
ANGLIČTINA ONLINE V OPAVĚ

Hledáte moderní způsob, jak se zdokonalit v anglické konverzaci z pohodlí Vašeho domova či Vaší kanceláře?
Naši lektoři jsou připraveni vylepšit Vaše konverzační schopnosti prostřednictvím individuálních lekcí angličtiny s využitím služby Skype. Skype umožňuje hlasovou komunikaci ve špičkové kvalitě mezi dvěma počítači a to zcela zdarma. Váš lektor tak s Vámi bude moci komunikovat všude, kde budete mít přístup k internetu.
OBJEDNEJTE SI UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA NA TEL.ČÍSLE 734 652 112

11.4.2017
S angličtinou na dovolenou v létě

Léto je za dveřmi, proto si přiďte oprášit Vaši angličtinu na dovolenou. Do kurzů je možné se kdykoliv přidat. Objednejte si ukázkovou hodinu zdarma na tel.čísle +420 734 652 112. Tým lektorek Opava

24.11.2016
Tip na vánoční dárek

Každý chce pod stromeček nadělit něco, co bude užitečné, potěší a nějakou dobu vydrží. Originálním dárkem může být třeba výuka angličtiny Callanovou metodou právě u nás. Kurz angličtiny pro rok 2017 můžete zakoupit svým blízkým anebo i sobě. Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem anebo osobně v každé z našich poboček.

16.9.2016
Výuka Callanovy metody v Bolaticích

Výuka v Bolaticích!

Ukázková hodina zdarma

Kdy: 21. září v 18:00 začátečníci a v 19:00 pokročilí

Místo: Rodinné centrum Ježeček, Polní 6, Bolatice

Těší se na Vás lektorka Lucka Vitásková

luci.mik@post.cz nebo tel.: 723 954 758

www.anglicky4xrychleji.cz

16.9.2016
Opava
Angličtina Callanovou metodou v Bolaticích

Výuka v Bolaticích!

Ukázková hodina zdarma

Kdy: 21. září v 18:00 začátečníci a v 19:00 pokročilí

Místo: Rodinné centrum Ježeček, Polní 6, Bolatice

Těší se na Vás lektorka Lucka Vitásková

luci.mik@post.cz nebo tel.: 723 954 758

www.anglicky4xrychleji.cz

16.9.2016
Opava
Akce 1+1

Akce pro měsíc září 1+1 žák zdarma na semestr v Opavě stále trvá. V připadě zájmu volejte +420 734 652 112.
Tým lektorek Callanovy metody

8.9.2016
10 důvodů, proč se učit anglicky

10 důvodů, proč se učit anglicky

Léto se neúprosně blíží ke svému konci a to znamená, že opět začíná další školní rok nejen vašim dětem, ale i ve vaší jazykové škole. S podzimem přichází i nový semestr a spousty možností, jak si užít zábavné kurzy angličtiny, které si můžete vybrat přímo na míru podle svých představ.

Přemýšlíte, zda má vůbec cenu učit se anglicky? Nebo už jste se anglicky učili a dnes vám chybí potřebná motivace znovu začít? Dáme vám deset důvodů, kvůli kterým jistě stojí za to, abyste si tento krásný cizí jazyk osvojili.

1. Angličtina je jedním ze světových jazyků. A nejenže je rodným jazykem obrovského množství lidí, mnoho dalších lidí na světě se tento jazyk učí. Dorozumět se anglicky můžete s každým pátým člověkem na planetě.


2. Mnoho filmů a písniček je dnes produkováno v angličtině. Znalost tohoto jazyka vám umožní jim rozumět i bez překladů, dabingu a titulků. Nebo byste si chtěli přečíst úplně nový světový bestseller hned a nečekat na překlad? Začněte se učit anglicky a žádná novinka mediálního světa vám už neunikne.

3. S dobrou angličtinou vám internet doširoka otevře své brány. Přes miliardu webových stránek je dnes publikováno v angličtině. Proč si nenajít užitečnou radu rychle, efektivně a bez slovníku nebo překladače?

4. Angličtina v životopise je základní podmínkou pro získání dobré pracovní pozice. V dnešním globalizovaném světě vaše hodnota na trhu práce vysoce stoupne, pokud umíte dobře anglicky. Zlepšete si s angličtinou svou pracovní kvalifikaci a tím i platové ohodnocení.

5. Začněte se učit a opravdu zjistíte, že angličtina není tak složitým jazykem, jak se na první pohled může zdát. Na světě jsou mnohem komplikovanější jazykové struktury než ty anglické. Obzvlášť pro naše evropské prostředí je angličtina příznivým jazykem díky stejnému písmu a podobným gramatickým principům.

6. S angličtinou se dnes setkáváme i v našem českém prostředí. To, že jí budete rozumět, pro vás bude nesmírnou výhodou.

7. Jestli ještě stále studujete, pak se bez angličtiny v dnešním akademickém světě téměř neobejdete. Většina odborných publikací je dnes vydávána v originálním (po většinou anglickém) znění a od vás se předpokládá automatická možnost si je nastudovat.

8. S angličtinou se vám bude cestovat jedna radost. Stačí si vybrat jednu ze 45 zemí, kde je angličtina oficiálním jazykem a budete se cítit jako ryba ve vodě.

9. Kromě zemí s oficiálním jazykem angličtinou, můžete navštívit i jiné turistické destinace. U těch obvyklých je znalost angličtiny naprosto automatická, takže se nemusíte bát, že byste se nedorozuměli.

10. Učení a investice do vlastního zdokonalování je přece zábava! Zapomeňte na nudné školní hodiny, upjaté učitele a dlouhé hodiny strávené v lavicích. Dnes je na trhu nepřeberné množství kurzů angličtiny, které vás obohatí nejen o znalosti, ale i o spousty legrace a seznámení s novými lidmi.

Pokud jste dosud váhali, zda začít nebo pokračovat v učení se angličtiny, snad jsme vás přesvědčili, že znalost angličtiny má výhod víc než dost a bude vám tedy přínosem nejen v profesním, ale i soukromém životě.


Vyberte si ten správný kurz a začněte se bavit při učení angličtiny!

10.11.2015
Opava
Začněte kdykoliv

Využijte možnost celoročně se přihlásit do kurzu angličtiny. Do kurzu můžete přistoupit kdykoliv v průbehu roku. Na ukázkovou hodinu ZDARMA se můžete objednat prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky, nebo emailem. Těšíme se na Vás!


Máte na nás dotaz? Napište nám