Ukázková hodina ZDARMA

Kurzy pro veřejnost

Svým studentům se snažíme vyjít maximálně vstříc a vyhovět jejich specifickým požadavkům. V průběhu roku začínají stále nové a nové jazykové kurzy na různých úrovních pokročilostí. Navíc se můžete bez problémů k jakémukoliv již probíhajícímu kurzu připojit.

  • Kurzy angličtiny v skupine

Nabízíme kurzy pro skupiny na různých jazykových úrovních - začátečníci, věční začátečníci i pokročilí - v malých skupinkách o maximálně osmi lidech.

  • Kurzy pro maminky s dětmi

Maminkám nabízíme možnost spolehlivého hlídání dětí během výuky angličtiny, přímo v našem centru. Vhodné pro maminky s dětmi od 1,5 roku.

  • Individuální kurzy přizpůsobené vašim jazykovým potřebám

Respektujeme vaše potřeby a přání. Můžeme zajistit jazykovou výuku speciálně podle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat.

  • Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím

Kurzy vedú rodilí mluvčí, pochádzajúci z Anglicka alebo USA, preškolení na typ výuky Callanovou metódou.

  • Přípravné kurzy k certifikátům

Kurzy jsou určeny studentům, kteří se rozhodli zakončit své studium jednou z mezinárodně platných jazykových zkoušek. Součásti kurzu je i testování, které je zdarma a kde Vám poradíme, zda jste připraveni zkoušku úspěšně absolvovat. Všem našim studentům nabízíme písemnou záruku, že složí mezinárodně uznávanou zkoušku Cambridge. Studenti angličtiny pomocí Callanovy metody mají totiž u Cambridge zkoušek úspěšnost až 95%.Pokud náš student zkoušku nesloží, pak garantujeme 30 vyučovacích hodin zdarma. S Callanovou metodou potřebuje student absolvovat pouze 144 vyučovacích hodin, aby dosáhl úrovně zkoušky Cambridge Preliminary, a 290 vyučovacích hodin pro úroveň First Certificate. Je-li metoda vyučována odpovídajícím způsobem, stává se téměř neomylnou:pouze jeden student z tisíce se podle ní nebude schopen učit a asi tři studenti ze sta nesloží zkoušku za garantovaný počet hodin.


Máte na nás dotaz? Napište nám